سمیرا نژاد نادری

کارشناس ارشد روان‌درمانگ پویشی

من سمیرا نژادنادری، فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی و دارای پروانه تخصصی روان‌درمانی با شماره ۲۸۱۷ از سازمان نظام روانشناسی هستم. از سال ۱۳۸۴ تا کنون، به مدت ۱۸ سال در حرفه روان درمانگری مشغول به فعالیت هستم. در این مدت، با رویکرد‌های متعددی از جمله تحلیل روابط متقابل (TA)، روان‌درمانی تحلیلی، هیجان مدار و رویکرد روانپویشی کوتاه مدت (ISTDP) آشنا شده و به فعالیت حرفه‌ای در این زمینه ادامه داده‌ام.

همچنین، در طی سال‌های مختلف به عنوان مسئول فنی مراکز مشاوره در شهرهای کرمان، اصفهان و مازندران (قائم‌شهر) فعالیت داشته‌ام. در موارد دیگر، به عنوان مشاور دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی ساری، عضو کمیته تخصصی بهزیستی کرمان، پژوهشگر در مرکز علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی کرمان، عضو شورای حل اختلاف و مسئول بخش مشاوره دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرمان فعالیت داشته‌ام.

از سال ۸۶، به دلیل علاقه به موضوعاتی همچون کیفیت زندگی، اضطراب و افسردگی، معنای زندگی، تحلیل روابط زوجی و بین فردی، در زمینه‌های مختلف پژوهش‌ها انجام داده‌ام. این پژوهش‌ها تحت نظر آقای دکتر حسن شمس اسفندیار، دانشیار دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین، و خانم دکتر سوزان امامی پور، استادیار دانشگاه آزاد تهران و موسسه علوم اعصاب دانشگاه پزشکی کرمان، انجام شده و نتایج آن در ۸ مقاله در نشریات داخلی و خارجی، سمینارهای داخلی و بین‌المللی و طرح‌های آموزشی در مرکز علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی کرمان منتشر شده است.

از سال ۸۶ تا ۱۳۹۶، به عنوان مدرس در دانشگاه باهنر کرمان، دانشگاه پیام نور کرمان، دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و شهرداری کرمان فعالیت داشته‌ام. همچنین، از سال ۸۷ تا ۱۴۰۰ به عنوان مدرس و سخنران در کارگاه‌های آموزشی مختلف در زمینه‌های تحلیل روابط زوجی و فردی، مهارت‌های زندگی، هیجان و هوش هیجانی، بهبود روابط زوجی و آموزش‌های قبل از ازدواج در ارگان‌های دولتی و غیر دولتی و دانشگاه فعالیت داشته‌ام.

در حال حاضر، به عنوان روان‌درمانگر، در موسسه روانپویشی وفور تهران (آنلاین)، مرکز مشاوره تخصصی خانواده بهشت اصفهان (آنلاین)، مرکز مشاوره شادمان ساری (حضوری)، و مرکز مشاوره خانه آرامش قائم‌شهر (حضوری) فعالیت می‌کنم. همچنین، به منظور افزایش دانش در حوزه روانپویشی کوتاه مدت، در دوره‌های تخصصی ISTDP داخلی و سمینارهای بین‌المللی شرکت کرده و در راستای تحقیق و پژوهش در این حوزه فعالیت می‌نمایم.

ویدیوهایی از من

من را بیشتر بشناسید و آشنا شوید
هیچ داده ای یافت نشد

سوابق کاری من

طی این سال ها چه کارها کردم
 • سال 1386 تا 1391

  استاد دانشگاه شهید باهنر، پیام نور و علمی کاربردی شهر کرمان

 • سال 1385 تا 1389

  موسس و مسئول فنی مرکز مشاوره کرمان

 • سال 1389 تا 1391

  عضو کمیته تخصصی بهزیستی استان کرمان

 • سال 1389 تا 1391

  عضو شورای حل اختلاف دانشگاه علمی-کاربردی شهرداری استان کرمان

 • سال 1391 تا 1395

  روان درمانگر مرکز مشاوره تخصصی رشد ساری

 • سال 1392 تا 1396

  مسئول فنی و روان درمانگر مرکز مشاوره تخصصی اوج قائم‌شهر

 • سال 1394 تا 1396

  روان درمانگر مرکز مشاوره دانشگاه منابع طبیعی مازندران

 • سال 1396 تا کنون

  روان درمانگر  و مسئول فنی مرکز مشاوره تخصصی خانواده بهشت اصفهان

 • سال 1400 تا کنون

  روان درمانگر ‏موسسه روان‌پویشی وفور تهران (آنلاین)

 • سال 1390 تا کنون

  روان درمانگر مرکز مشاوره تخصصی خانواده بهشت اصفهان

 • سال 1395 تا کنون

  روان درمانگر مرکز مشاوره تخصصی خانه آرامش قائم‌شهر

 • سال 1401 تا کنون

  روان درمانگر مرکز مشاوره تخصصی شادمان ساری

نیاز به مشاوره دارید؟
آدرس من

قائم‌شهر - خ تهران نبش البرز 12 مجتمع البرز طبقه دوم واحد ۲۴

مقالات من
تلفن من

09131234567

ایمیل من

[email protected]

اطلاعات تماس
آدرس من

یزد، بلوار طراحان سایت، خیابان وردپرس، کوچه اول، طبقه 2

تلفن من

0351234 - 09131234567

ایمیل من

[email protected]